Zawody pływackie z okazji Dnia Dziecka

–==>> ZAWODY PŁYWACKIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA <<==—
4 czerwca (niedziela) – pływalnia SOSiR
 
Drodzy Rodzice !!! 😀 
 
Proszę zapoznać się z poniższym komunikatem organizacyjnym. Do niedzieli 14.05.2017 czekam na chęć udziału poprzez wiadomość SMS. Jeśli chodzi o płatność (20zł) i deklaracje uczestnictwa (należy pobrać ze strony: www.wopr.slupsk.pl – w aktualnościach), proszę o dostarczenie na Nasze zajęcia (termin do soboty 20.05.2017). 22 w poniedziałek dokonam zgłoszenia grupowego z biurze Słupskiego WOPR. W dzień zawodów osobiście będę na miejscu, więc dziećmi będę się opiekował. W ten czas będziecie Państwo mogli obserwować przebieg imprezy z trybun. Kolejne dodatkowe informacje będę przekazywał poprzez wiadomość SMS, po otrzymaniu informacji o udziale Państwa dziecka w zawodach.
 
—>>> KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY <<<—
 
1. Organizatorem zawodów pływackich z okazji Dnia Dziecka jest Słupskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Towarzystwo Pływackie SKALAR SŁUPSK.
 
2. Zawody Pływackie odbędą się 4 czerwca 2017 roku na pływalni Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku.
 
3. Zawody obędą się w dwóch blokach:
 
—> 10.00-12.00
 
—> 12.30-14.30
 
4. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 maja 2017 roku.
Lista uczestników powinna zawierać: imiona i nazwiska uczestników, rok urodzenia oraz zaznaczenie: duża niecka/brodzik. Listę należy dostarczyć do biura Słupskiego WOPR lub przesłać wersję elektroniczną na adres biuro@wopr.slupsk.pl. Zgłoszenia po terminie nie będą przyjmowane. Po otrzymaniu zgłoszeń sporządzone zostaną listy startowe i zamieszczone na stronie Słupskiego WOPR.
 
5. Opłata startowa wynosi 20,00 zł. W przypadku rezygnacji z udziału w zawodach opłata nie jest zwracana.
 
6. Każdy uczestnik zawodów otrzymuje okolicznościowy medal oraz słodką paczkę. Trzech najlepszych zawodników otrzymuje dyplom.
 
7. Zgłoszenie dziecka do udziału w zawodach jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 
8. Za pobyt dziecka na pływalni odpowiada opiekun prawny.
 
Pozdrawiam! 🙂  
TAGI:

Wybierz, gdzie chcesz udostępnić