WIDEO

 

 

V INTERNATIONAL WINTER SWIMMING CHAMPIONSHIPS (GDAŃSK 02.12.2017)

W dniu 2 grudnia 2017 roku w Gdańsku w Porcie Jachtowym – Marina Stare Miasto odbyły się V Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Morsów w pływaniu ekstremalnym na czas. Organizatorem zawodów była Polska Fundacja Morsów Lech Mors – członek International Winter Swimming Assciation.

Starty odbywały się według kategorii wiekowej co 5 lat w 7 konkurencjach na dystansie od 25m do 450m oraz w 4 kategoriach sztafetowych. Łącznie udział w Mistrzostwach wzięło 215 zawodników z 14 krajów, przy temperaturze wody między 3-4 stopnie C i powietrza 3 stopnie C.

Razem z kolegami tworzyliśmy 4-osobowy zespół reprezentujący Słupskie WOPR 🙂  w składzie: Przemysław Kapiszka, Krzysztof Raczkowski, Paweł Gadomski, Adam Kosik.

Drużynowo udało Nam się zdobyć podium 🙂

– Sztafeta 4x25m stylem klasycznym (1 miejsce)
– Sztafeta 4x25m stylem dowolnym (3 miejsce)

Dodatkowo konkurencje indywidualne:

– Przemysław Kapiszka: 50m stylem dowolnym (1 miejsce, kat. D 40-44)
– Adam Kosik: 50m stylem klasycznym (1 miejsce, kat. A 25-29)
– Paweł Gadomski: 25m stylem dowolnym (2 miejsce, kat. A 25-29)

Zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji z zawodów pływackich w Gdańsku 😉

Pozdrawiam! 😉

HOLOWANIE NA BOJCE :)

Nieco inna forma zabawy podczas zajęć nauki pływania 😀 

OBÓZ PŁYWACKI LETNI - BYTÓW 2017 (I-II TURNUS)

Uczestnikami obozu były osoby z 4 szkół pływania: Aquaswim – Szkoła Pływania Michał Tęsny, RESCUE and SWIM – Paweł Gadomski, Nauka Pływania – Sport i Rekreacja – Jarosław Domałążek oraz Szkoła Pływania – Adam Kosik. Na obozie było 45 pływaków i pływaczek w wieku od 6-16 lat którzy przyjechali głównie ze Słupska oraz Ustki, jak również z pobliskich okolic. Miejscem naszego pobytu był Dom Sportowca (ul. Mickiewicza 13) na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie znajdowały się także do naszej dyspozycji boiska sportowe, sala gimnastyczna oraz Kompleks Basenowo-Rekreacyjny NiMFA, będący miejscem naszych codziennych treningów oraz rekreacji i wypoczynku. W planie obozu były przede wszystkim treningi pływackie z podziałem na 3 grupy: początkująca, średnio-zaawansowana oraz zaawansowana. Kolejnym miejscem naszych zajęć był Ośrodek Wypoczynkowy Jeleń, gdzie znajdowało się jezioro z piaszczystą plażą i strzeżonym kąpieliskiem, pomost, wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne), boisko do siatkówki i piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na ognisko oraz restauracja. Dodatkowym elementem obozu pływackiego był m.in. festyn rodzinny „Dni Bytowa”, pokaz żywych zwierząt egzotycznych, dyskoteka, wieczór karaoke, seans filmowy, chrzest obozowicza, gry zespołowe, mecz drużyny Drutex – Bytovia Bytów oraz wycieczka piesza do Zamku Krzyżackiego. Na podsumowanie obozu pływackiego uczestnicy otrzymali dyplomy oraz dodatkowe wyróżnienia z drobnymi nagrodami 😀 

Zapraszam również do obejrzenia galerii zdjęć:

Pozdrawiam Instruktor/Trener Adam Kosik !!! 😉 

SKOK NA BOMBĘ :) OBÓZ PŁYWACKI LETNI - BYTÓW 2017 (I turnus)

ZJEŻDŻALNIA :) OBÓZ PŁYWACKI LETNI - BYTÓW 2017 (I turnus)

DYSKOTEKA OBOZOWA :) OBÓZ PŁYWACKI LETNI - BYTÓW 2017 (II turnus)

FERIE ZIMOWE 22-28.01.2017 HOTEL GRAND LUBICZ***** USTKA (SZKOŁA PŁYWANIA - ADAM KOSIK)

22 stycznia dwie Szkoły Pływania ze Słupska, a mianowicie Szkoła Pływania – Paweł Gadomski Rescue and Swim oraz Szkoła Pływania – Adam Kosik rozpoczęły 7-dniowe zorganizowane zajęcia w okresie ferii zimowych dla 28 uczestników. Dzieci pływają z Nami na codzień w ciągu roku szkolnego, choć również były też osoby niezrzeszone. Zapraszam także do obejrzenia zdjęć z Naszego pobytu klikając tutaj 🙂 

Pozdrawiam 🙂

Wideo-relacja 2016 - nauka pływania (przedszkole "Zielona Dolina" oraz "Kraina Uśmiechu")

Zapraszam do obejrzenia krótkiego materiału z zajęć, z nauki pływania w najstarszych grupach wiekowych. Zajęcia były prowadzone z dziećmi z Anglojęzycznych Przedszkoli Prywatnych „Zielona Dolina” oraz „Kraina Uśmiechu”, z którymi co roku mam przyjemność współpracować. Dzieci rozpoczęły zajęcia w zeszłym roku mając 5 lat. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu, gdzie jednostka trwała 30 minut. Oto efekt Naszej wspólnej pracy ! Wielkie podziękowania dla firmy MTC-MEDIA, która zrobiła dla Nas materiał filmowy.

Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy ! 🙂