ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR PREZESA SŁUPSKIEGO WOPR 2023

„Zawody Pływackie o Puchar Prezesa Słupskiego WOPR” 😀

11 czerwca na pływalni SOSiR odbyły się zawody pływackie w których udział wzięło około 300 uczestników z 10 szkółek pływania. Pływacy startowali w kategoriach wiekowych 6-16 lat. Ze Szkoły Pływania – Adam Kosik udział wzięło 59 uczestników. Każdy otrzymał słodką paczkę oraz medal za uczestnictwo. Dodatkowo przygotowane zostały 3 medale za najlepsze wyniki czasowe w każdej kategorii wiekowej dla dziewczyn oraz chłopców. Również przewidziano dodatkowo puchary za najlepsze czasówki. Puchar dla dziewczyny i chłopca w przedziale wiekowym 6-13 lat oraz 14-16 lat. Uczestnicy Szkoły Pływania – Adam Kosik zdobyli łącznie 16 medali: 5 złotych, 7 srebrnych oraz 4 brązowe. Wśród dziewczyn, na możliwych 11 kategorii wiekowych, uczestniczki popłynęły łącznie w 7 kategoriach. Wywalczyły ogólnie medale: 3 złote, 3 srebrne oraz 1 brązowy. Wśród chłopców, na 11 kategorii wiekowych, wystąpili łącznie w 9 kategoriach. Wywalczyli ogólnie medale: 2 złote, 4 srebrne oraz 3 brązowe. Dodatkowo udało się zdobyć Puchar Prezesa Słupskiego WOPR za najlepszy czas wśród dziewczyn w przedziale wiekowym 6-13 lat. Ogromne gratulacje dla Wszystkich dziś obecnych. Sam udział i Wasza chęć uczestnictwa jest dla mnie nagrodą i powodem do radości. Bardzo Wam za to dziękuję. Pokazaliście ogromne serce do walki. Dziękuję Rodzicom za ogromny doping, całej ekipie Słupskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe za świetną organizacje zawodów oraz Pani Agnieszce i Panu Pawłowi za pomoc i wsparcie.