ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR PREZESA SŁUPSKIEGO WOPR

Drodzy Rodzice 😀 

11 czerwca (niedziela) – pływalnia SOSiR, odbędą się Zawody pływackie o puchar Prezesa Słupskiego WOPR

Proszę zapoznać się z komunikatem organizacyjnym klikając tutaj 😀 

Do wtorku 30.05.2023 czekam na Waszą chęć udziału poprzez wiadomość SMS (w wiadomości koniecznie proszę podać ROK URODZENIA DZIECKA). Opłata startowa wynosi 80 zł, natomiast każdy Kto na co dzień pływa w Szkole Pływania – Adam Kosik otrzyma dopłatę do wpisowego w kwocie 20 zł. Do końca maja trwają zapisy, więc jak zbierze się wystarczająca ilość osób, zasygnalizuję Państwu żeby opłatę startową 60 zł oraz wypełnioną i podpisaną zgodę na uczestnictwo w zawodach dostarczać bezpośrednio do Mnie na zajęcia. Zgoda do pobrania w powyższym linku zawierającym komunikat organizacyjny.

W skrócie, w zawodach biorą udział dzieci ze szkółek pływania i startują w swoich kategoriach wiekowych. Roczniki od 2007 do 2017. W zależności od rocznika, dystans 25m, lub 50m.

W dzień zawodów osobiście będę na miejscu, więc dziećmi będę się opiekował. W ten czas będziecie Państwo mogli obserwować przebieg imprezy z trybun. Po otrzymaniu informacji o udziale Państwa dziecka w zawodach, będę przekazywał niebawem dodatkowe informacje poprzez wiadomość SMS.

Impreza jest bardzo widowiskowa, jest dużo emocji i pozytywnej energii. Na trybunach wspierający i kibicujący rodzice i co najważniejsze, dzieci bawią się świetnie 😀 

Nagrody:

– każdy otrzymuje pamiątkowy medal za uczestnictwo 🙂 

– słodka paczka 🙂 

– dodatkowo medale za 3 pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej kobiet/mężczyzn 🙂 

– puchar Prezesa Słupskiego WOPR za najlepszy czas kobiet/mężczyzn 🙂 

Zapraszam do obejrzenia filmiku z poprzedniej imprezy pływackiej klikając tutaj 😀 

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych 😀 

TAGI:

Wybierz, gdzie chcesz udostępnić