Zawody pływackie o puchar Prezesa Słupskiego WOPR !

Drodzy Rodzice !

12 czerwca (niedziela) – pływalnia SOSiR, odbędą się Zawody pływackie o puchar Prezesa Słupskiego WOPR  

Proszę zapoznać się z poniższym komunikatem organizacyjnym klikając tutaj 😀 

Do piątku 27.05.2022 czekam na chęć udziału poprzez wiadomość SMS (w wiadomości koniecznie proszę podać ROK URODZENIA DZIECKA). Opłata startowa wynosi 50zł. Opłatę startową oraz wypełnioną i podpisaną zgodę na uczestnictwo w zawodach dostarczacie Państwo do Mnie bezpośrednio na zajęcia do 28.05.2022. Zgoda do pobrania klikając w powyższy link zawierający komunikat organizacyjny. Po otrzymaniu wszystkich wpłat oraz zgody na uczestnictwo, dokonam zgłoszenia grupowego wszystkich chętnych osób.

W skrócie, w zawodach biorą udział dzieci ze szkółek pływania i startują w swoich kategoriach wiekowych. Roczniki od 2006 do 2017. W zależności od rocznika, dystans 25m, lub 50m.

W dzień zawodów osobiście będę na miejscu, więc dziećmi będę się opiekował. W ten czas będziecie Państwo mogli obserwować przebieg imprezy z trybun. Po otrzymaniu informacji o udziale Państwa dziecka w zawodach, będę przekazywał niebawem dodatkowe informacje poprzez wiadomość SMS.

Impreza jest bardzo widowiskowa, jest dużo emocji i pozytywnej energii. Na trybunach wspierający i kibicujący rodzice i co najważniejsze, dzieci bawią się świetnie 🙂   

Nagrody:

– każdy otrzymuje pamiątkowy medal za uczestnictwo 🙂 

– słodka paczka 🙂 

– medale za 3 pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej kobiet/mężczyzn 🙂 

– puchar Prezesa Słupskiego WOPR za najlepszy czas kobiet/mężczyzn 🙂 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z poprzedniej imprezy pływackiej klikając tutaj  

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych 😀  

Pozdrawiam, Adam Kosik

TAGI:

Wybierz, gdzie chcesz udostępnić