Komunikat organizacyjny 2021/2022

DRODZY PAŃSTWO !! 😀 

Na wstępie, informacja od Kierownika obiektu: w budynku obowiązkowe noszenie maseczki 😉 

Kilka informacji które chciałbym przekazać odnośnie zajęć:

 • Pierwsze zajęcia w nowym roku szkolnym 2021/2022 rozpoczynamy od 13 września (poniedziałek).
 • Przed rozpoczęciem zajęć OBOWIĄZKOWO zapraszam na spotkanie organizacyjne w Hali Gryfia (Klub Olimpijczyka), przy ulicy Szczecińskiej, w celu podpisania umowy, po odbiór karnetu na zajęcia oraz czepka firmowego szkoły pływania (nowi Uczestnicy). Jeżeli Ktoś z Państwa z jakichkolwiek przyczyn nie może być obecny, to bardzo proszę o zastępstwo w tej sprawie. Osoba która za Państwa przyjdzie, weźmie umowę i na zajęciach Państwo mi ją dostarczycie. Wejście przez pływalnie, następnie w prawo schodami do góry, prosto korytarzem, następnie w lewo do samego końca i będą drzwi wejściowe na wprost, bądź można też podjechać od tyłu budynku, gdzie znajdują się drzwi na halę sportową, przy której jest Klub Olimpijczyka.

Uwaga!! Proszę koniecznie o wcześniejsze zapoznanie się z umową. W umowie występuję tylko jedna zmiana, w punkcie 11. Pozostała treść umowy jest taka jak w zeszłym roku. 

 • Umowa raz w tygodniu klikając –> tutaj  
 • Umowa dwa razy w tygodniu klikając –> tutaj
 • Umowa (Rodzic z Dzieckiem) klikając –> tutaj

Termin spotkania (do wyboru, dowolny dzień i godzina mieszcząc się w przedziale czasowym):

 • Poniedziałek – 6 wrzesień: od 16.00 do 20.00
 • Wtorek – 7 wrzesień: od 16.00 do 20.00
 • Środa – 8 wrzesień: od 18.30 do 20.30

WYJĄTKOWO na spotkaniu organizacyjnym należy dokonać opłaty za miesiąc wrzesień: 120zł / 240zł (2 razy w tygodniu) w formie gotówki. Pozostałe miesiące już według umowy, przelewem na konto bankowe (numer konta podany na pierwszej stronie umowy): Płatność do 10 dnia każdego miesiąca, z góry za cały miesiąc (tytułem podając: imię i nazwisko dziecka oraz dzień zajęć), (nie dotyczy zajęć Rodzic z Dzieckiem). Rodzic z Dzieckiem 450zł na spotkaniu za pierwszy 10-lekcyjny kurs.

Na spotkaniu organizacyjnym otrzymacie Państwo harmonogram zajęć w formie wizytówki, na cały rok szkolny 2021/2022 (dni zajęć oznaczone czarną czcionką oraz dni oznaczone czcionką koloru czerwonego – czyli w te dni zajęć nie będzie). Dodatkowo na stronie internetowej: www.adamkosik.pl (w zakładce aktualności – z datą pierwszego dnia każdego miesiąca) będzie umieszczana informacja odnośnie planu zajęć na każdy miesiąc.

Jeżeli Ktoś z Państwa potrzebuje regularnie co miesiąc fakturę za zajęcia, proszę o informacje poprzez sms z danymi.

Uczestnicy na zajęciach mają:

 • Czepki firmowe (osoby które rozpoczynają pierwszy rok w szkole pływania, otrzymają na spotkaniu organizacyjnym).
 • Okularki pływackie (nie maski), na zajęcia Rodzic z Dzieckiem początkowo nie będą potrzebne – w trakcie zajęć powiem od której lekcji przynosimy okularki.
 • Strój kąpielowy (dziewczynki koniecznie jednoczęściowe), chłopcy (kąpielówki, nie spodenki po kolana).
 • Klapki.
 • Dodatkowo można wziąć ze sobą na halę basenową ręcznik bądź szlafrok, żeby po wyjściu z wody jeśli jest taka potrzeba, był lepszy komfort cieplny. 

Szczególnie do osób które będą pierwszy raz:

 • 10-15 minut przed rozpoczęciem zajęć Panie z kasy basenowej będą wpuszczać dzieci na szatnie (na podstawie okazania karnetu). Państwo oczywiście możecie wejść i pomóc dzieciom w przebraniu (obowiązkowo Rodzice w szatni mają klapki).
 • Państwo wyprowadzacie dzieci spod natrysków na halę basenową przy basenie sportowym. Instruktor odbiera stamtąd dzieci, kierujemy się na zajęcia i po zakończeniu lekcji odprowadza dzieci do Państwa w to samo miejsce (w przypadku zajęć Rodzic z Dzieckiem – spotykamy się bezpośrednio na brodziku).
 • W trakcie zajęć Państwo mogą przebywać np.: na trybunach (zakaz kierowania się za grupą i obserwowania zajęć “z boku”), bądź przychodząc z dziećmi na naukę pływania można wykupić sobie bilet indywidualny na basen.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie treści komunikatu – proszę śmiało dzwonić: 694 391 577.

BARDZO PROSZĘ O DOKŁADNE PRZECZYTANIE UMOWY I W PÓŹNIEJSZYM CZASIE O STOSOWANIE SIĘ DO PUNKTÓW W NIEJ ZAWARTYCH. ZDECYDOWANIE UŁATWI TO PRACĘ. 

Z poważaniem.

Adam Kosik 😀 

TAGI:

Wybierz, gdzie chcesz udostępnić