MIKOŁAJKOWE PŁYWANIE (15.12.2019) SOSiR

UWAGA DRODZY PAŃSTWO 🙂 

MIKOŁAJKOWE PŁYWANIE przed Nami 😀 

Nie tylko dla Państwa Dzieci dedykowana jest ta impreza, ale również dla Was: dla Rodziców, dla Rodzeństwa, a nawet udział może wziąć Babcia i Dziadek. Są 3 dowolne konkurencje do wyboru (dokładny opis poniżej). Jest konkurencja indywidualna, Dziecko + Ktoś z rodziny oraz Dziecko + dwie osoby z rodziny. Wpisowe za udział to 30zł, po czym daje Nam to przepustkę do wzięcia udziału aż w 3 konkurencjach… i uwaga! WSZYSCY są nagradzani: dziecko + członkowie rodziny 🙂 Dodatkowo również gry i zabawy dla Najmłodszych na małej niecce 😉 

Proszę zapoznać się z poniższym komunikatem organizacyjnym. Do ŚRODY 04.12.2019 czekam na chęć udziału poprzez wiadomość SMS (w wiadomości koniecznie proszę podać rok urodzenia dziecka oraz w jakich konkurencjach będzie brany udział). Do poniedziałku 09.12.2019 NAJPÓŹNIEJ, do godziny 12.00 należy udać się do biura Słupskiego WOPR (Szczecińska 99, Hala Gryfia) w celu uiszczenia opłaty startowej i wypełnić kartę zgłoszeniową. Biuro otwarte od 7.00-15.00. Jest również możliwość zgłoszenia w formie elektronicznej: biuro@wopr.slupsk.pl oraz dokonanie płatności przelewem na konto bankowe: PKO BP O/SŁUPSK 26 1020 4649 0000 7502 0052 1880. 
W dzień imprezy osobiście będę na miejscu, więc dziećmi będę się opiekował. W ten czas będziecie Państwo mogli obserwować przebieg imprezy z trybun. Kolejne dodatkowe informacje będę przekazywał poprzez wiadomość SMS, po otrzymaniu informacji o udziale 😀 

 

—===>>> KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY <<<===— 


1. Organizator zawodów:
Słupskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe przy współpracy Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

2. Celem imprezy jest:
– stworzenie wspólnej rodzinnej atmosfery i zabawy 
– wprowadzenie w nastrój świąteczny 
– aktywność fizyczna – uśmiech wszystkich uczestników 

3. Termin i miejsce Zabawy z Mikołajem:
Zabawa z Mikołajem odbędzie się 15 grudnia (NIEDZIELA) 2019 roku na pływalni krytej Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w godz. 09.00-14.00, równolegle na małej i dużej niecce.

4. Konkurencje (duża niecka):

—> 1. Konkurencja indywidualna „Pływający Barman” 🙂 

– Sprzęt: Deski pływackie, kubeczki.

– Opis konkurencji: Dziecko stoi na słupku startowym, bądź startuje z wody. Na sygnał Sędziego płynie dowolnym sposobem na drugą stronę toru. Po dopłynięciu zabiera z murka deskę pływacką oraz kubeczek z wodą i Jego zadaniem jest przetransportować kubeczek znajdujący się na desce na drugą stronę basenu. Gdy po drodze kubeczek się przewróci, należy ponownie napełnić wodą. Osoba która jako pierwsza ukończy wyścig, wygrywa.

—> 2. Konkurencja dziecko + rodzic/opiekun prawny/babcia/dziadek/rodzeństwo, itp. „Ratownicze aspiracje” 😀 

– Sprzęt: Bojki SP, krążki do wyławiania.

– Opis konkurencji: Dziecko stoi na słupku startowym, bądź startuje z wody. Na sygnał Sędziego płynie dowolnym sposobem na drugą stronę. W tym czasie Rodzic staje na słupku startowym z założoną szarfą od bojki, która leży na murku obok słupka. Gdy dziecko dopłynie na drugą stronę, wyławia krążek znajdujący się na dnie przy ścianie. Po wyłowieniu unosi krążek wysoko nad wodę, dając tym samym sygnał dla Rodzica do startu. Rodzic wówczas wskakuje do wody na nogi i płynie dowolnym sposobem do dziecka holując za sobą bojkę. Gdy dopłynie, Dziecko chwyta się bojki i oboje wracają z powrotem na miejsce startu. Rodzic nadal płynie dowolnym sposobem, natomiast Dziecko trzyma bojkę i pomaga pracując nogami do kraula na piersiach. Oboje po dopłynięciu muszą dotknąć ściany. Para która jako pierwsza przepłynie 50 metrów, wygrywa.

—> 3. Konkurencja dziecko + rodzice/rodzeństwo/dziadkowie, itp. „Rydwan” 😀 

– Sprzęt: Makarony.

– Opis konkurencji: Dziecko stoi na słupku startowym z makaronem. Oboje rodziców stoi po drugiej stronie toru, przy ścianie na części płytkiej. Na sygnał Sędziego Dziecko wskakuje do wody na nogi i płynie na drugą stronę na brzuchu pracując nogami, trzymając makaron w rękach. Po dopłynięciu do ściany, rodzice chwytają makaron razem z dzieckiem tak jakby trzymali deskę pływacką i wspólnie płyną 25 metrów na drugą stronę. Wygrywa zespół który dopłynie jako pierwszy.

5. Konkurencje (mała niecka) – gry i zabawy 😉  

6. Godzina:

—> 9.00-14.00

– duża niecka (rocznik 2002 – 2012)

– mała niecka (rocznik 2008 – 2019)

Jeśli będzie dużo chętnych to impreza będzie podzielona na dwa bloki rocznikowe:

młodsze dzieci – Blok I

starsze dzieci – Blok II

*godziny mogą ulec zmianie.

7. Zgłoszenia:

Termin zgłoszenia uczestników upływa w dniu 

09.12.2019 o godz. 12.00.

ZGŁOSZENIA PO TYM TERMINIE NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIONE 😀 

Zgłoszenie udziału dziecka oznacza wyrażenie zgody na jego udział w zabawie oraz oświadczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych i innych do udziału dziecka w przedsięwzięciu.

8. Nagrody:
Upominek oraz słodka paczka od Mikołaja.

9. Postanowienia końcowe:

Za bezpieczeństwa dziecka w szatni i pływalni odpowiada jego rodzic/opiekun prawny.
Za rzeczy pozostawione w szatni organizator nie odpowiada.

To dopiero druga tego typu impreza z udziałem członków rodziny. W poprzednim roku była świetna zabawa pełna emocji 😀

Galeria zdjęć z 2018 roku 

Serdecznie zapraszam 🙂 

TAGI:

Wybierz, gdzie chcesz udostępnić